TÉMATICKÉ AKCE (PÁRTY)

Retro párty (Rádio Petrov)

21.února 2007 se klienti Rádia Petrov přenesli do let dávno minulých na Retro Párty, která se konala v zajímavých prostorách Wannieck Gallery.

U vchodu hosty uvítali milicionáři, hostesky se stylingem let 70.tých jim pomohli odložit v šatně a odebrat se do prostor vyzdobených fotografiemi Brna z 60. tých let a dalšími retro fotkami, u veksláka mohli nakoupit bony a ty pak vyměnit v tuzexu za kávu, bavili se při vystoupení Věry Špinarové a zatancovali na oldies hity.

Celkovou atmosféru akce dotvořili také sami hosté, kteří přišli oblečení v nylonových šatech a kalhotách do zvonu.Alcapone párty (Rádio Petrov)

28.2.2008 Divadlo Husa na provázku ožilo dámami v dobových šatech, účesech i líčení a pány v mafiánských oblecích mnohdy s revolverem za pasem.

V programu vystoupili Scandal ladies s číslem z muzikálu Někdo to rád horké, Jitka Čvančarová s tanečnicemi s ukázkou z muzikálu Kabaret, proběhla přestřelka a také zajímavá tombola, ve které hosté mohli vyhrát např. PC hru Mafia, láhev whisky nebo krabičku doutníků Al Capone se zapalovačem ve tvaru samopalu. Na nádvoří divadla hosté obdivovali dobový automobil Desoto.Music club Caribic

UV night - magická noc ve znamení světel 11.11.2011Music club Caribic

Erotic nightMusic club Caribic

White party 30.11.2011Music club Caribic

Narozeniny Caribicu 9.12.2011
ENJOY BRNO navigátor…www.toptep.cz | všechna práva vyhrazena © 2010 | Regee Production facebook | designstopra