SPOLEČENSKÉ AKCE (EVENTY)

Párty ve skleněném království (Izolas, spol. s.r.o.)

Společenský večer pro obchodní partnery společnosti Izolas se konal 12.září 2007 v technických prostorách Wannieck Gallery.

Celková koncepce večera byla laděna jako párty ve skleněném království. Při welcome drinku hosté obdivovali živou sochu ve skleněném stole, třpytivé hostesky v šatech od módního návrháře Petra Kaloudy uvedly hosty do království skla.

Raut se podával na skleněných stolech z roztříštěného skla. V programu hosty ohromila ohňová show, celým večerem provázela moderátorská dvojice Vojtěch Bernatský a Petr Svěcený.Setkání s energií (Alstom Power. s.r.o.)

Společenský večer pro V.I.P. obchodní partnery konaný u příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu proběhl v netradičním prostředí Technického muzea. Hosté si zde měli možnost prohlédnout nejen parní turbínu vyrobenou právě společností Alstom, tehdy První brněnskou, ale také další zajímavé expozice.

Celým večerem provázel pan Laďa Kerndl se svou kapelou a vystoupilo také houslové duo Femme fatale.Vánoční večer 2008 (Andrew Telecommunications)

Vánoční večer pro zaměstnance společnosti Andrew TelecommunicationsVánoční večer 2009 (Andrew Telecommunications)

Semilasso, 500 osobAkce roku ZP MV ČR

Akce roku se konala 17.10.2010 na Velodromu Brno jako Velké finále soutěže o auto projektu Zdraví jako vášeň s Pavlem Křížem. Akce zaměřená na podporu zdraví a zdravého životního stylu s doprovodným programem pro celou rodinu, ve kterém vystoupili Markéta Konvičková, Marek Ztracený, Pavol Hammel, Legendy se vrací a Michal David. Během akce probíhaly ukázky práce policie, hasičů a záchranky.Tuto akci opět úspěšně zorganizova produkční a umělecká agentura Regee Production.Vánoční večer 2010 (Andrew Telecommunications)

Vánoční večer pro zaměstnance společnosti Andrew Telecommunications, který se tradičně nesl v duchu tance, zábavy a dobrého jídla.Akce roku ZP MV ČR 2011

Propagační akce ZP MV ČR na podporu zdraví a prevence s doprovodným programem, kterou organizovala a koordinovala produkční a umělecká agentura Regee Production. Vystoupili Markéta Konvičková, Rangers, Legendy se vrací a Těžkej Pokondr.

 

 Vánoční večírek Kooperativa

Vánoční večírek pro zaměstnance společnosti Kooperativa se odehrál v duchu energií, které působily koncem roku 2012 jako magický večer plný tajemna.Výročí společnosti

Výročí společnosti zámek Valtice
ENJOY BRNO navigátor…www.toptep.cz | všechna práva vyhrazena © 2010 | Regee Production facebook | designstopra